Nuo ko pradėti planuoti vestuves?

Piktas keksas vestuvių planuotojos patarimai nuo ko pradėti planuoti savo vestuvių šventę.

2/2/20231 min read

Vestuvių planavimo pradžia

Vos tik suspindus sužadėtuvių žiedui ant rankos - nori nenori jau aiškiai pradedi regėti savo vestuvių viziją. Neretai pora pradeda viziją dėlioti ne nuo to pačių svarbiausių dalykų nusprendimo, ko pasekoje, ateityje gali iškilti problemų, nusivylimo ar net nesusikalbėjimo.

  1. Pirmiausia su partneriu turite abu nuspręsti kokių vestuvių norite Jūs. Kad ir kaip tai banaliai beskambėtų, tačiau porose dėl to kyla daugiausiai diskusijų, nes neretai abu partneriai skirtingai mato šventės viziją.

    Galbūt tuoksitės tik dviese, Lietuvoje ar užsienyje. Tuoksitės tik su artimaisiais tėveliais, seneliais ir broliais, po ceremonijos apsilankysite pietums ar vakarienei restorane. Darysite dviejų dienų šventę su pasirūpinta nakvyne svečiams viloje ar sodyboje. Vakarinę dalį kelsite į miesto centrą iki paryčių be nakvynės. O gal tris dienas kelsite vestuvių festivalį gamtoje?

  2. Taip pat pirmąjame sprendimų etape turite nuspręsti kokią santuokos ceremoniją rinksitės - bažnytinę, humanistinę ar civilinės metrikacijos. Apie šių santuokų ceremonijų skirtumus dar papasakosiu ateityje. Tikiu, kad tai sukels Jums minčių.

  3. Turite apgalvoti svečių sąrašą ir kviečiamų svečių sąrašą - nuo to priklauso ir šventės vietos pasirinkimas, biudžetas, programos pasirinkimai.

  4. Biudžeto klausimas - labai svarbi etapo dalis, kuri lems tolimesnius jūsų sprendimus. Neretai poros pradėdamos dėlioti viziją ir biudžetą net neįsivaizduoja rinkos kainų, bando jas nuspręsti patys, taip sudarydami blogą ir iškreiptą šventės biudžeto dalį.

  5. Konsultacija su vestuvių planuotoja. Nenoriu, kad suprastumėte klaidingai, kad be planuotojos nesusiplanuosite vestuvių, jas tikrai galite susiplanuoti ir patys. Tačiau labai gerai rinką, kainas, konceptą žinančios planuotojos pasidalins savo sukaupta patirtimi ir sustatys Jūsų mintis į vietas. Svarbu tinkamai pasirinkti žmogų konsultacijai, kuris atitiktų Jūsų vertybes ir stilistiką.

Jeigu jauti, kad aš tinku Jums - kviečiu konsultacijai!