VESTUVĖS NĖRA TIK MANO DARBAS, TAI YRA MANO GYVENIMAS

Kadangi savo veiklą šventėse pradėjau 2014 metais su desertais, desertų gamyba man leido iš arti susipažinti su vestuvių užkulisais, kurie mane traukė labiau nei aš galėjau įsivaizduoti. Antraisiais veiklos metais pastebėjau, kad pokalbiai su klientais apie jų šventės desertų stalą išsitęsdavo ir apie pačios šventės detales, kurias noriai padėdavau išsispręsti jaunavedžiams, suteikdavau daug jiems reikalingos informacijos. Taip klientai patikėdami mano jėgomis vis daugiau prašydavo pagalbos prisidedant ir šventės dieną. Pirmieji vaišių staliukai, koordinavimo dienos, pirmieji dekoruojami saldūs stalai. Jaučiau poreikį iš jaunavedžių mano pagalbos, o ir pati netvėriau džiaugsmu ir noru kuo giliau nerti į vestuvių vandenis.

Tad jeigu pradžioje desertai buvo mano pagrindinė veikla, dabar tai liko gražiausiu prisiminimu ir įvykiu, kuris atvedė mane planuoti, koordinuoti ar dekoruoti Jūsų vestuves.

PIKTAS KEKSAS greitai buvo pastebėtas ir sulaukė daugumos palaikymo kaip ryškus, įdomus, kitoks prekės ženklas. O po pokalbio su klientais visi iki vieno sakydavo – „visai nepiktas tas keksas“. Šį sakinį palydėdavo garsus mūsų juokas. Dabar džiaugiuosi, kad esu užsitarnavusi pasitikėjimą ne tik jaunavedžių planuojant jų vestuves, bet ir dirbant kartu su kolegomis. Vienas svarbiausių faktorių yra ne tik pažinti žmones, bet ir jais pasitikėti. Tai nėra lengva, tačiau patikrinama. O geriausiai patikrina darbas, patirtis ir įgyvendinti projektai kartu. 

Vestuvės man buvo, yra ir bus šventė apie žmones. Man tai niekada nebuvo tiesiog šabloniniu renginiu, kur tik keičiant dekoro spalvas ar keičiant komandos sudėtį keičiasi jaunavedžiai ir jų artimieji žmonės. Aš esu žmonių žmogus ir aš negaliu planuoti jaunavedžių svarbios dienos jų nepažįstant. Atlieku tikrai stiprius namų darbus su jaunavedžiais, dažnai net jų tėveliais ir geriausiais draugais. Stengiuosi kaip įmanoma labiau, kad dviejų žmonių šventė būtų jų, apie juos, kartu apjungiat jų šeimas. Ir tai liečia ne tik asmenines detales šventės dekore, bet daugiausia jiems renkamus tiekėjus. Visi tiekėjai yra skirtingi, turintys savo stilistikas ir nuotaiką, todėl labai svarbu, kad tiekėjai atitiktų jaunųjų būdą ir lūkesčius. Kiekviena šventė yra individuali, apie dviejų žmonių gyvenimą, todėl mano nuomone, tik artimai bendraujant su žmonėmis gali tiksliai įgyvendinti visus šventės planus, kuriuos jaunieji ir jų artimieji prisimins dar ilgus metus.

susitikime ir socialiniuose tinkluose