Pagal ką rinktis gėles šventei?

Patarimai lengvam gėlių pasirinkimui.

Vestuvių planuotoja Justina

1/29/20231 min read

Jūsų sprendimas

Renkantis gėles porai rekomenduojame rinktis gėles pagal:

spalviškumą arba stilistiką
biudžetą
šventės vietą

Išskirti poros pasirinkimams galėtume ir nuotakos puokštę, nes puokštė gali būti visiškai kitokia, nei bendras vestuvių dekoras. Čia jau galime kalbėti apie mėgstamas nuotakos gėles ir žinoma, puokštė yra derinama prie jaunųjų įvaizdžio.

Floristo sprendimas

Gėlės vestuvėse yra ne tik dėl grožio, jos turi ir techniškai atlikti darbą, todėl tokius gėlių aspektus kaip:

sezoniškumas
šventės sąlygos
žiedų dydžius
žiedų ir augalų rūšis
kompozicijos dydis

paliekame floristo sprendimui. Tik floristas gali tinkamai parinkti gėlių rūšį, dydį pritaikant juos kompozicijoje ir atsižvelgiant į sąlygas, kuriose gėlės bus.


Patarimas:

—> Sutarkite su floristais, kad stalų kompozicijas pagamintų taip, kad būtų lengva išimti jas iš vazų. Šventei pasibaigiant lengvai galėsite išimti kompoziciją iš vazos ir įteikti išvykstančioms mamoms, močiutėms ir tetoms. Jos visada labai džiaugiasi dėmesiu ir įspūdinga puokšte namuose.

—> Jeigu nusprendėte prašyti svečių vienos gėlės žiedo sveikinimų metu - rinkitės savo mylimiausią gėlės žiedą, nes visus sveikinimus parsivešite sau į namus ir jais džiaugsitės jūs. Tik žinoma, pasvarstykite, kad vasaros pabaigoje narcizų, tulpių ir bijūnų svečiai nupirkti jums neras. O ankstų pavasarį už hortenzijos žiedą gali tekti pakloti ir 20 EUR.

Nuotrauka - Amimo films