Svečių palinkėjimų pasirinkimai

Populiariausi būdai svečiams palikti palinkėjimą vestuvėse

Justina Vasiljevaitė

2/7/20233 min read

Ilgai planuota šventė prabėga akimirksniu, o visi prisiminimai apie ją ilgam išlieka užfiksuoti nuotraukose, vestuvių filmuose ir emocionaliausios akimirkos širdyse. Prie to labai prisideda Jūsų pasirinkta komanda, tačiau prie atsiminimų gali prisidėti ir Jūsų svečiai.

Knyga - Nessa kvietimų gamyba; nuotrauka - Amimo films

Palinkėjimų knyga
Vienas populiariausių pasirinkimų visame pasaulyje vestuvėse, kai svečiai gali raštu palikti Jums gražiausius žodžius. Vienos knygos būna tarsi anketos, kuriose svečiai tik atsako į klausimus, kitos būna tuščiais lapais ir svečias turi visą fantaziją jį užpildyti, kitose būna įklijuota kišenėlė momentinei nuotraukai pridėti.

Knyga - Nessa kvietimų gamyba; nuotrauka - Amimo films

Momentinis fotoaparatas
Momentinės nuotraukos šventėje yra dar viena nemirštanti klasika. Nuotrauka iškart pagaminama, dažniausiai vieną nuotrauką svečiai pasilieka sau prisiminimui, antrąją prideda į palinkėjimų knygą.

Prisiminimų kampelis
Vienose vestuvėse dekoro labai svarbia detale tapo jaunųjų prisiminimų vieta, kurioje svečiai galėjo rasti jaunųjų pirmuosius bilietus į kino teatrą, pirmųjų kelionių nuotraukas, raštelius vienas kitam. Tėveliai slapta man perdavė poros vaikystės nuotraukų, o svečiai vakaro metu pildė tą kampelį savo akimirkomis praleistomis su pora, rašė juokingas istorijas ant lapelių. Vėlai vakare surinkau visus prisiminimus, nuotraukas ir viską suklijavau į atskirą albumą, kurį įteikiau jauniesiems.

Dekoras - Balta studija, nuotrauka - Sakyk sūris

Atvirukai
Jeigu mėgstate patys kurti užrašus, kuriuos kasmet galėtumėte pildyti kaip dienoraštį - rekomenduoju rinktis atvirukų ir nuotraukos palinkėjimų būdą. Tai taps puiki dekoracija šventės vietoje ir turėsite visišką laisvę susikurti savo knygą arba nuotraukas su palinkėjimais laikyti dėžutėje. Paprašykite svečių ant atviruko parašyti laišką, prisegti prie jo nuotrauką ir pakabinti ant rėmo šventės vietoje.

Nuotrauka - Reda Jokymaitytė Photography

Foto veidrodis
Foto veidrodžiai yra viena iš interaktyvių pramogų šventėje, kuomet nuotraukos aukščiausios kokybės pagaminamos akimirksniu, galima pasirinkti kokį tik norime rėmelį, nuotraukos spaudos dydį ir spalvas. Beribis pozavimas su draugais prieš veidrodį ir nuotraukų gausa šventėje - puikus vakarėlis!

Foto veidrodis - retroveidrodis.lt

Vienkartiniai fotoaparatai
Visišku vestuvių trendu patapę vienkartiniai fotoaparatai bus staigmena ir Jums, kuomet po šventės išryškinę juostas pamatysite pačių neįtikėčiausių akimirkų užfiksuotų šventės metu Jūsų artimųjų.

Reikia pagalbos apsisprendžiant ir sudėliojant šventės detales teisingai?

Visada mielai suteiksiu vestuvių planavimo konsultaciją!