PASITINKANT 2022

Kokie buvo 2021 metai ir kas laukia 2022 metais?

Justina Vasiljevaitė

2021 metus praleidau planuodama, koordinuodama ir dekoruodama gražiausias žmonių šventes. Net neapsimetinėsiu, kad metai buvo lengvi ir paprasti, nes jie buvo vienareikšmiškai sunkiausi mano kelyje, net neabejoju, kad kiekvienas dirbantis su šventėmis pasakys tą patį. Tam įtakos turėjo, ir dar tikiu ilgai turės, pandemija. Tačiau esu labai laiminga, kad šiemet visgi turėjome progų ir laiko švęsti gyvenimą. Svarbu, kad tai galėjome daryti su daugiau saugumo išliekant sveikiems ir atsakingiems.

Noriu padėkoti visoms poroms, be Jūsų atsirėmimo į mano pečius ir tikėjimo mano žodžiais būtų labai sunku gyvenime daryti patį mėgstamiausią darbą - kurti. Taip pat, labai dėkoju komandoms, su kuriomis kaip James Bond, įsirėmę nugaromis atlaikėme netikėtumus, kad vieni kitais galėjome besąlygiškai pasitikėti, kad galėjome be jokios baimės paprašyti vieni kitų pagalbos ir įgyvendinti nuostabių porų šventes.

Taip pat, šiemet ypatinga padėka keliauja Olga Studio - Wedding in Italy, su kuria dar 2019 metais užbrėžti lūkesčiai tampa realybe. Pandemija, kuri kišo pagalius į ratus, šiemet leido atrasti ir kitų būdų dirbti, leido Italiją pajausti Lietuvoje, o pasitikėjimas viena kita Italijos kalnuose sezono pabaigoje - paprasčiausiai versti kalną po kalno. Nors Italijos grožiu mėgautis galime tik per jaunųjų ir jų artimųjų akis, tačiau tai tik dar labiau motyvuoja, sukelia adrenalino lygį ir priverčia mąstyti out of the box. Ačiū Tau, Olga, kad galiu tai patirti, kad mūsų pasitikėjimas yra neįprastame lygyje, kad mums pakanka sakinio ir žvilgsnio. Galime maksimaliai mėgautis darbu, nuoširdžiai palaikyti viena kita.

Šiame koliaže rasite daugiau nei įprastai Jums dar nematytų akimirkų ir nuotraukų iš 35 švenčių, kurias tikrai pažadu parodyti iki naujojo sezono pradžios. Na, o apie ateinantį 2022 sezoną galiu pasakyti tik tiek, kad jis viršys visus limitus, bus begalo įdomus ir tikrai atnešantis daug iššūkių į mano gyvenimą. Susitiksime ne tik tolimiausiuose Lietuvos kampeliuose, bet ir Italijoje kartu su Olga Studio. Tad jeigu turite patarimų patogiam ir geram lagaminui - brūkštelkit, 2022 metais jis bus labai reikalingas ir naudojamas praktiškai kiekvienai išvykai į Jūsų gyvenimo šventes.

PLANAVIMAS. KOORDINAVIMAS. DEKORAVIMAS.
Bučiuoju, Vestuvių planuotoja Justinėlė

#piktaskeksaswedding #piktaskeksasofficial #vestuviuplanavimas #vestuviuplanuotoja #vestuviukoordinavimas #vestuviukoordinatore #dekoras #vestuves #dekoravimas #justina #vestuviuplanavimasujustina