MINIMALAUS STILIAUS ATVIRUTĖS

NAUJOS ATVIRUTĖS JAU NUORODOJE!

Man labai įprasta rašyti laiškus ir ieškoti pačių mieliausių, juokingiausių, tuo metu gyvenimą atitinkančių žodžių bei frazių savo draugams ir artimiesiems. Kartais su proga, kartais visiškai be progos, norėdama paskatinti, motyvuoti, pakelti šypseną ir padrąsinti. Visada visi atvirukų stendai buvo peržiūrėti ir nemeluosiu, bet neretai išvykdavau ir be emocijos sukeliančios atvirutės. 

Tuomet vis pagalvodavau, kad norėčiau pasidaryti savo minimalistines atvirutes, kurias galėčiau pasidaryti dabar ir čia, su mintimis, kurios gali būti skirtos būtent tiems žmonėms, kuriems jas įteikiu, gali būti universalios, paprastos, sukeliančios šypseną. Tad karantino metu kibau prie atviručių minčių ir gamybos. Konsultavausi su kolege, kuri gamina spaudos darbus, nes nežinojau, kad yra lenkimo lentos gražiam sulenkimui, kad galima daryti vienus ar kitus sprendimus gamyboje. 

Tuomet paruošusi savo žodžius ant atviručių, paprašiau Jūsų pagalbos Instagrame, kad galėčiau padidinti atviručių skaičių ir papildyti Juos frazėmis, kurios gali patikti ir kitiems, kad visi galėtume skleisti gražius žodžius. Norėjau, kad tai būtų labai universalu, tačiau kiekvienam taptų individualu suradus tinkamus žodžius. 

Ir jau šiandien aš dalinuosi su Jumis atviručių maketais, kuriuos galite atsisiųsti į savo kompiuterius, atsispausdinti namuose ir visiems dalinti gražius žodžius, linkėjimus, padrąsinimus. Darykime tai kasdien, ne tik progomis. 

Ateityje pažadu papildyti sąrašą tolimesniuose įrašuose, paruošti atviručių ir daugiau skirtų draugams, kolegoms, Velykų, Kalėdų sveikinimams. Džiuginkite žmones, skleiskite gražias žinutes ir tikiu, kad galime lūpų kampučius pakelti net pačią niūriausią dieną. 

Na, o jeigu atsispausdinti galimybės neturite, visada galite parašyti man ir aš paruošiu Jums siuntinį su kokybiškos spaudos, tvirto popieriaus atvirutėmis su norimos spalvos vokais!

susitikime ir socialiniuose tinkluose