Mano vestuvės

Kokiu taisyklių laikausi kurdama šventę?

Justina Vasiljevaitė

2/2/20232 min read

Ruošiant vestuvių šventę porai ir jų artimiesiems laikausi keletos asmeninių taisyklių ir siekiu -

  • Individualumo

  • Asmenybės atspindžio

  • Wow efekto

  • Atvirumo

  • Vientisumo

  • Bendrystės

Atvirumas, nuoširdumas ir pagarba turi būti abipusė maksimaliai geram rezultatui pasiekti. Suteikta nuolaida iš tiekėjų man yra Jūsų nuolaida, ne mano, tad tokiu atveju visada mokėsite mažiau. Atvirai ir nuoširdžiai bendraujant pasakysiu kur yra perlenkiama lazda, kas galimai yra perteklinis, nereikalingas dalykas. Argumentuotai išdėstysiu tiek visus ne, tiek visus taip.

Žinau kaip uždirbami pinigai, todėl niekada neleidžiu sau švaistyti pinigų. Visuomet apie tai vyks plati komunikacija. Suprantama, nesu stebukladarė ir mėnulio nenuleisiu į šventę už 15€, tačiau už daugiau gal ir pavyktų :)

Mėgstu kokybišką bendravimą. Ką tai reiškia? Greiti atsakymai "OK" darbo įkarštyje yra visiškai neveiksmingi, neapgalvoti ar dar blogiau pamirštami. Žinant, kad visi turime darbelius, juos turiu ir aš, tačiau dažniausiai mano darbo grafikas skiriasi nuo daugumos, nes mano darbo savaitė prasideda trečiadienį, baigiasi sekmadienį. O trys paros savaitėje yra visiškai širdimi, rankomis ir kojomis atiduodamos savaitės šventėms. Todėl tomis dienomis kitų klausimų stengiuosi nespręsti, nebent tai yra gyvybės ir mirties klausimas.

Esu už UPDATE darbo tipą, kuomet bendraujama gyvai ar skambučiu, kurio metu skiriama valanda ar dvi, ar kiek reikės - nutarimams, updat'ams nuspręstiems dalykams, naujų klausimų iškėlimams. Taip kokybiškai, susikaupę tiek Jūs, tiek aš galėsime nuversti kalnus ir atsiduoti Jūsų dienai.

Taip pat labai vertinu žmonių poilsio laiką, vakaro metą su šeima, atostogas ir anktyvius lėtus rytus, tad visada labai tikiuosi supratimo ir iš kitų.

Aš pasitikiu Jumis taip, kaip Jūs pasitikite manimi. Neesu aiškiaregė, todėl visi lūkesčiai ir smulkiausios detalės turi būti pasakytos, iškalbėtos. Išsiskyrę tėvai? Vaikelio laukimas? Taip, tai labai asmeniška, tačiau labai reikalinga informacija komandai tam, kad nei vieno neužgautų tam tikros temos bendraujant.

Pasitikėjimas vieni kitais leidžia labai daug kurti, taip pat turite suprasti, kad šventės dieną tai būsiu aš, kuri priiminės svarbius sprendimus iškilusiems klausimams ir problemoms. Aš leidžiu sau nesitarus su jaunavedžiais atlikti vienus ar kitus sprendimus. Klausimus sprendžiame kartu tuos, kurie yra tikrai svarbūs ir susiję su pora ar jų svečiais.

Ir viena svarbiausių mano taisyklių

Tikrai žinau kiek kyla įvairių nesusipratimų tarp jaunųjų ir tėvelių planuojant šventę (ir taip, tikriausiai dabar sakysite: oi ne, pas mus tikrai taip nebus... Tai žinokit būna vienu ar kitu atveju. Tačiau visada turėkite omenyje - "planuotoja neleido", "planuotoja sakė nereikia", "planuotoja taip jau suplanavo". Tai yra raktiniai žodžiai nesusipykti su šeima, tarsi lengvai Jūsų sprendimus permetant ant manęs :) Taip nesusipyksit Jūs, o aš tikrai per šventę susitaikysiu su tėveliais :) ♥️