APIE VAKAR IR APIE RYTOJ

Apie vakar dieną, kuri turi didelės įtakos rytojui.

Justina Vasiljevaitė

6/9/20222 min read

Vakar dienoje buvo tiek daug praeities ir tiek daug ateities, tiek daug minčių. Galėjau įsteibelėjusi žvilgsnį į vieną tašką prabūti valandą, tad namo grįžau labai pavargusi, bet kartu ir labai atsipalaidavusi. Galbūt tokį jausmą galėčiau sulyginti su jausmu po sporto treniruotės.

Turėjau du rimtus, kupinus diskusijų susitikimus. Su Miglė Radžvilaitė photography derinome vestuves ir aptarinėjome verslo ypatumus. Gavau gerą spyrį į sėdimąją ir dabar žinau, kam bus skirti savaitgaliai ir atostogos (apie RYTOJ). Su Indre iš Su meile, keksas mes turime kas gerą mėnesį vykstantį psichologinį seansą, kurio metu pirmiausia susidėliojame asmeninius darbus, tuomet keliaujame ateities vizijų link, tuomet įtraukiame asmeninį gyvenimą, o man sėdint pas ją kepiniais kvepiančioje studijoje norisi karts nuo karto prikišti nagus prie "cukraus" (apie VAKAR). Stebėdama kaip Indrė lipdo Jūsų tortų papuošimus - lapes, liūtus ir grybus juokaudama sakau - Indre, noriu torto gimtadieniui su jūrų kiaulytėmis! Ji garsiai juokdamasi: "Yra dėžė cukraus masės - imk ir nusilipdyk". 

Apie VAKAR - 6 metus desertų gamyboje niekada nedirbau su cukraus mase. Tai buvo mano taisyklė, rašyta ar nerašyta, kad cukraus mase nedengiu tortų ir negaminu įvairių figūrėlių. Dėl figūrėlių gal ir nelabai turėjau poreikio, nes dabar pažiūrėjus atgal - buvau vestuvinių desertų gamintoja. Mažųjų šventės su zuikiais ar meškom būdavo jau mano jaunavedžių, kurie žinojo mano stilistiką ir torto dekorams meškų neprašydavo. O štai vakar pirmą kartą paėmiau cukraus masę į rankas ir nusilipdžiau cukraus figūrėlę. Tas 30 min su lipdymo mase leido man atpalaiduoti mintis, įkristi į masę, jūrų kiaulytės figūrą, spalvas ir proporcijas. Atpalaidavo taip, kaip man jau senokai reikėjo. Ir pasirodo visai gerai man pasisekė su ta cukraus mase!

Apie RYTOJ - Keksas keksui keksas. Į kito žmogaus darbą niekada nežiūrėjau kaip į konkurenciją. Man tai visada buvo kolegiškumas, pagalba, atsirėmimas, pasitikėjimas ir kartais tas žmogus, kuris labai gali Tau padėti. Esu laiminga, kad aplink save tiek desertų, tiek planavimo srityje turiu tiek daug kolegų. Tiek daug galimos pagalbos. Indrė atiduoda nepuoštus tortus man vienintelei, nes žino mano patirtį, žino, ką man reiškia desertai ir kaip aš juos pažįstu. kvietimugamyba Kristina kvietimus kuria kartu su manimi ir leidžia man prisiliesti prie gamybos kartu su ja. mu2kartu su Migle ir Emilija visada apsikeisime naujienomis, o su Liolė Laura eisime į vestuves labai rimtai pasikausčiusios! Su Olga Studio- Wedding in Italy galime kalbėti žvilgsniu, o Balta Studija Mantė ir Donatas be papildomo streso ir jaudulio maksimaliai įgyvendins mano ir jaunųjų dekoro vizijas.

Nematau visiškai jokios ateities be vieni kitų palaikymo šiandien. Manau, kad visi mes esame dalis kažkieno - mes iš kitų tiek daug išmokstame ir visą gyvenimą tas pamokas nešiojamės kartu. Labai noriu padėkoti kiekvienam, kuris savo palaikymu kelia mane aukštyn. Leidžia sunkią dieną paversti bent kiek lengvesne ir malonesne.

Iš širdies į širdį,
Justinėlė